Ακολουθώντας την παράδοση, ο Σύλλογος διδασκόντων του σχολείου μας έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του την Τρίτη, 30 Ιανουαρίου 2024. Τυχερή της εκδήλωσης ήταν η συνάδελφος Ειδικής Αγωγής , κυρία Πανταζή Ράνια! Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως, την Σύμβουλο Παιδαγωγικής Ευθύνης του σχολείου μας, κυρία Κουζούλη Σοφία, η οποία μας τίμησε με την παρουσία της.
Η Διευθύντρια , οι Διδάσκοντες και Διδάσκουσες του Γυμνασίου Τραγανού ευχόμαστε σε όλους και όλες Υγεία και οικογενειακή ευτυχία για τη νέα χρονιά!
![](https://gtragan.okampos.gr/wp-content/uploads/2024/02/pie-1.jpg)
![](https://gtragan.okampos.gr/wp-content/uploads/2024/02/kkkk.jpg)
![](https://gtragan.okampos.gr/wp-content/uploads/2024/02/ppp-1.jpg)
![](https://gtragan.okampos.gr/wp-content/uploads/2024/02/ooo-576x1024.jpg)